Wielkopolskie Stowarzyszenie Wsparcia w Zespole Turnera

O nas

Kim jesteśmy

Wielkopolskie Stowarzyszenie Wsparcia w Zespole Turnera działa na rzecz osób z zespołem Turnera i ich rodzin. Zrzeszamy rodziców dzieci, wchodzące w dorosłość dziewczyny i osoby dorosłe z zespołem Turnera. Współpracujemy z wybitnymi specjalistami zajmującymi się problematyką tego zespołu. Jesteśmy również otwarci dla innych osób zainteresowanych tematem zespołu Turnera.

Czytaj więcej...

Nasze cele

Celem głównym Stowarzyszenia jest doprowadzenie do stopniowego stworzenia dla całej społeczności osób z zespołem Turnera, w obszarze naszego działania warunków harmonijnego rozwoju fizycznego, psychicznego i społecznego, który będzie chronić przed niepełnosprawnością oraz wykluczeniem społecznym i da im szansę na jakość życia nie różniącą się istotnie od osiąganej przez ludzi zdrowych i stwarzającą możliwość pełnego uczestnictwa w głównym nurcie zawodowej i społecznej aktywności.

Czytaj więcej...

Zostań członkiem stowarzyszenia

Członkami Stowarzyszenia mogą być rodzice i opiekunowie dzieci z zespołem Turnera, dorastające dziewczyny (od ukończenia 16 roku życia)  i  kobiety z tym zespołem oraz inne osoby fizyczne zainteresowane działaniem w realizacji celów Stowarzyszenia – po wypełnieniu deklaracji członka i przyjęciu  przez Zarząd Stowarzyszenia.

Czytaj więcej...

Zarząd Stowarzyszenia

 Skład osobowy Zarządu Stowarzyszenia i Komisji Rewizyjnej

Czytaj więcej...

Kontakt

Wielkopolskie Stowarzyszenie Wsparcia w Zespole Turnera

ul. Mateckiego 21/12    

60-689 Poznań

tel.  505 662 291 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szukaj nas na portalu www.facebook.pl

 

KRS 0000277390 

Czytaj więcej...