Wielkopolskie Stowarzyszenie Wsparcia w Zespole Turnera

Artykuły

Szkolenie w WIL

OŚRODEK DOSKONALENIA ZAWODOWEGO

Wielkopolskiej Izby Lekarskiej

Telefon 61 852 58 60 wewn. 220;

www.wil.org.pl e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Nowowiejskiego 51; 61-7324 Poznań

we współpracy z  WIELKOPOLSKIM STOWARZYSZENIEM WSPARCIA W ZESPOLE TURNERA (OPP; KRS 0000277390)

Osiedle Pod Lipami 7/34; 61-633 Poznań;

tel. 61 820 14 50;

www.turnersyndrom.org.pl; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zaprasza lekarzy POZ województwa Wielkopolskiego na szkolenie pt. Wspomaganie fizycznego i psychospołecznego rozwoju osób z zespołem Turnera.Wykładowcami będą głównie nauczyciele akademiccy z Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szkolenie odbędzie się 19 lutego 2011 r. w godzinach 9-15 w sali Wielkopolskiej Izby Lekarskiej w Poznaniu przy ul. Nowowiejskiego.

Program w załączeniu.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymają 5 punktów edukacyjnych oraz bezpłatnie materiały pomocnicze (poradnik pt. „Wspomaganie fizycznego i psychospołecznego rozwoju osób z zespołem Turnera pod red. prof. dr hab. med. Katarzyny Łąckiej”).

Ilość miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu (imię i nazwisko, specjalizacja, miejsce pracy i wykonywana funkcja)  prosimy kierować do dnia 15 lutego 2011 r.  pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_self">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczne pod nr.  61 852 58 60 wen. 220.