Wielkopolskie Stowarzyszenie Wsparcia w Zespole Turnera

Zapraszamy na spotkanie

Zapraszamy na spotkanie Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wsparcia w Zespole Turnera, które odbędzie się 7 listopada 2015 roku o godz. 15.00 w biurowcu „Omega”, na ul. Dąbrowskiego 79a w Poznaniu, sala Perłowa.

Podczas tego spotkania przedstawimy Państwu działania, które planujemy zrealizować oraz podsumować  te już zrealizowane.

Chciałybyśmy aby wszyscy członkowie brali aktywny udział w życiu i rozwoju Stowarzyszenia. Dlatego Ci z Państwa, którzy byli obecni podczas zebrania wyborczego 30 czerwca tego roku otrzymali od nas notesy, w których mogli zapisać swoje pomysły na rozwój naszego Stowarzyszenia oraz ewentualne potrzeby dziewczynek i kobiet z zespołem Turnera, w których rozwiązaniu mogłoby pomóc nasze Stowarzyszenie.

Serdecznie zapraszamy!

Zarząd Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wsparcia w Zespole Turnera