Wielkopolskie Stowarzyszenie Wsparcia w Zespole Turnera

Kolonia 2015

Zainteresowanych wyjazdem prosimy o kontakt z biurem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wsparcia z Zespole Turnera. Istnieje możliwość sfinansowania części wyjazdu dla naszych Członków.

 

Poniżej zamieszczamy informację o tegorocznym wyjeździe organizowanym przez Stowarzyszenie Pomocy Chorym z Zespołem Turnera.

 Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Pomocy Chorym z Zespołem Turnera zamierza zorganizować w dniach 16.08.2015 – 30.08.2015 roku turnus letni w Bukowinie Tatrzańskiej. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje i zapraszamy do telefonicznych lub mailowych zgłoszeń chętnych osób. Liczba miejsc na turnusie jest ograniczona! Brak ograniczeń wiekowych!
Termin: 16-30 sierpnia 2015 r;
Miejsce: Willa „Zbójnicówka” w Bukowinie Tatrzańskiej, ul. Wierch Olczański 99;
Wyjazd: z Warszawy w dniu 16 sierpnia 2015 r, miejsce zbiórki: Plac Bankowy, godz. 9.30. Odjazd punktualnie o godzinie 10.00. 
Powrót: do Warszawy w dniu 30 sierpnia 2015 roku około godz. 17.00.
Koszt udziału w turnusie: 1.200zł/osoba. Koszt wyjazdu można sfinansować ze środków zgromadzonych na subkoncie podopiecznego.
Podczas trwania turnusu: zostaną zorganizowane ciekawe zajęcia, wycieczki, konkursy i turnieje. Gwarantujemy odpowiednie warunki do przewiezienia i przetrzymywania leków a także ich bezpiecznego aplikowania podczas trwania turnusu.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZGŁASZANIA UDZIAŁU W TURNUSIE, LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA! (tylko 30). Zgłoszenia telefoniczne pod numerem: 22 8243544 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam ciepło

Wioletta Prusik