Wielkopolskie Stowarzyszenie Wsparcia w Zespole Turnera

Spotykamy się 21 lutego

Budynek Omega

Członków i sympatyków Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wsparcia w Zespole Turnera serdecznie zapraszamy na zebranie Stowarzyszenia. Zebranie odbędzie się w Sali Perłowej biurowca Omega (ul. Dąbrowskiego 79a w Poznaniu, I piętro).  Zebranie rozpocznie się w sobotę 21 lutego 2015, o godz. 15 i w znacznej części będzie kontynuacją debaty rozpoczętej na zebraniu w dniu 13 grudnia ubiegłego roku i zatytułowanej O przygotowaniu dorastających dziewczyn i kobiet z zespołem Turnera do założenia rodziny oraz o ich szansach na macierzyństwo”.

         Zatem w pierwszym punkcie zwołanego na 21 lutego zebrania/debaty prof. dr hab. med. Leszek Pawelczyk – Kierownik Kliniki Niepłodności i Endokrynologii Rozrodu Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu – wygłosi wykład nawiązujący do tematu rozpoczętej w grudniu ub. roku debaty i informujący o możliwościach Kliniki w medycznym wspomaganiu  rodzicielstwa u kobiet z zespołem Turnera.

            W punkcie drugim zebrania prof. zw. dr hab. Andrzej Twardowski - Kierownik Zakładu Psychopatologii Dziecka na Wydziale Nauk Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – przedstawi wykład pt. „Rola rodziny we wczesnym wspomaganiu rozwoju dziewczynek z zespołem Turnera”.

            Po każdym z wykładów uczestnicy zebrania będą mogli wyrazić swoje stanowisko czy pytania w debacie. Będzie również możliwość indywidualnego kontaktu z Autorami wykładów.

            Jesteśmy przekonani, że tematyka wykładów oraz autorytet ich Autorów stanowią przekonujące argumenty za uczestnictwem w tym spotkaniu, do czego serdecznie zachęcamy.

 

Zarząd Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wsparcia

                         w Zespole Turnera