Wielkopolskie Stowarzyszenie Wsparcia w Zespole Turnera

Akcja Letnia 2014

Akcja Letnia

Stowarzyszenie Pomocy Chorym z Zespołem Turnera zaprasza członków Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wsparcia w Zespole Turnera – dzieci od 8 r.ż, młodzież oraz osoby dorosłe do wzięcia udziału w turnusie rehabilitująco-wypoczynkowym.

 

Informacje na temat turnusu:

 1. Termin: 16 sierpnia- 27 sierpnia 2014.
 2. Miejsce: Ośrodek „Willa ZBÓJNICÓWKA” w Bukowinie Tatrzańskiej www.zbojnicowka.pl
 3. Zakwaterowanie: Pokoje 2,3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.
 4. Wyżywienie: 4 posiłki dziennie w tym śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja.
 5. Wyposażenie ośrodka: boisko sportowe, basen kryty, świetlica góralska, świetlica rekreacyjna (bilard, piłkarzyki, tenis stołowy).
 6. Program obejmuje:
 • Zajęcia sportowetypu: aquarobic, taniec nowoczesny, wycieczki piesze po górach;
 • Zajęcia rozrywkowe typu: turnieje,konkursy, festiwal piosenki,ognisko z pieczeniem kiełbasek;
 • Zajęcia z fotografii w plenerze;
 • Wycieczki: Zakopane, Krupówki, Dolina Kościeliska, Morskie Oko, Gubałówka, Kasprowy Wierch, Termy Bukovina, Aquapark Zakopane, Muzeum Tatrzańskie.
 1. Dojazd do „Zbójnicówki” autokarem turystycznym. Możliwość zbiórki w Warszawie, Radomiu, Kielcach, Krakowie (dokładne informacje będą podane w późniejszym czasie);
 2. Termin zgłoszeń (telefonicznych - 22 8243544 lub pisemnych do Stowarzyszenia Pomocy Chorym z Zespołem Turnera) upływa w dniu 30 czerwca 2014. Prosimy również o telefoniczne - 692 781 464 lub pisemne poinformowanie o zgłoszeniu na adres Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wsparcia w Zespole Turnera. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc jest to termin nieprzekraczalny.
 3. Koszt udziału dla członków Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wsparcia w Zespole Turnera :

Dzieci i młodzież z ZT od 8 do 18 r.ż – 550zł (dofinansowanie ze środków Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wsparcia w Zespole Turnera, warunkiem otrzymania dofinansowania jest brak zaległości w opłacaniu składek członkowskich)

Dorosłe kobiety z ZT: 1000zł (pełen koszt wyjazdu). W przypadku małej liczby chętnych istnieje możliwość dofinansowania również dla dorosłych członków Wielkopolskiego Stowarzyszenia Wsparcia w Zespole Turnera.

 1. W pierwszej kolejności będą zapisywani podopieczni Stowarzyszeń. W przypadku wolnych miejsc  istnieje możliwość udziału w turnusie osób towarzyszących nie dostkniętych zespołem Turnera. Osoba towarzysząca pokrywa pełen koszt wyjazdu – 1000zł.
 2. Podczas wyjazdu chormon wzrostu i inne leki będą przechowywane w odpowiednich warunkach.

Szczegółowe informacje dotyczące turnusu (w tym karta kwalifikacyjna uczestnika wyjazdu) zostaną przesłane osobom zainteresowanym po zakwalifikowaniu uczestnika.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Pomocy Chorym z Zespołem Turnera za umożliwienie skorzystania z Akcji Letniej członkom naszego Stowarzyszenia.